Hakkımızda

Evini Kur Spot – 2. El Eşya Alım Satım Ankara

İşletmemiz 2. el eşyaların satın alınması üzerine bir faaliyet yürütmektedir. 2. el eşya piyasasının kurallarını alt üst eden bir anlayış ile birçok farklı kategoride yer alan eşyaları satın alıyoruz. Satın alma işlemlerinde ekonomik değeri gözetiyoruz. Eşyaların değerinde satın alınması üzerine hareket ediyor ve 2. el eşya sahiplerini asla üzmüyoruz.

2. el eşya alımlarınızın gerçekleştiği il Ankara’dır. Fakat çevre illerden de gelen talepleri değerlendirmekteyiz. Eşya konusunda her teklife açığız. 2. el eşya satmak isteyenler için pratik çözümler sunarak satın alma işlemlerimiz sürmektedir. Birçok personel ile hızla büyümeye devam ediyoruz. Seçtiğimiz personeller işinin ehli olarak hizmet veriyor. Eşyadan anlayan, eşya tamiri yapabilen, tutarlı fiyat analizi yapabilen personellere sahibiz. Ayrıca tüm kadro işini severek seviyor ve müşteri memnuniyeti gözetiyor.

Hangi Tür Eşyaları Alıyoruz?

Ev eşyaları arasında ayrım yapmıyoruz. Aklınıza gelebilecek tüm ev eşyalarının ve ofis büro yurt otel eşyalarınızın alımını gerçekleştiriyoruz. Mutfak malzemeleri arasında bulunan; teflon tava, tencere, kahve fincan takımları, tabak setleri, bıçak – çatal setleri, özel tepsiler gibi küçük malzemelerin alımını yapmıyoruz. Daha çok Beyaz eşyalar, mobilyalar, elektronik ev aletleri , Antikalar  alınan eşyalar arasında yerini alıyor. Ayrıca ofislerde kullanılan makam takımları, ofis büro malzemeleri, masa, sandalye ve sehpaların yanı sıra ofis mobilyalarının tamamını da alımını gerçekleştiriyoruz. Otel eşyaları, antika eşyalar gibi farklı kategorilerde de eşya alımlarımız bulunmaktadır. Örneğin otelinizde bulunan tüm ekipman, eşya ve malzemeleri elinizden çıkarmak istiyorsunu, hemen bizi aramanız yeterli, yetkili bir arkadaşımız adresinize gelip gerekli incelmeyi yaparak size yapabileceğimiz eşyanızın edeceği ödeme miktarını söyler ve eğer kabul ederseniz rakam her ne olursa olsun sizi oyalamadan anında ödemeniz yapılır ve tüm eşyalarınız oradan nakliye aracımız ile alınır.

Ankara’da 2. El Eşya Alım Dönemi

2. el eşya piyasasındaki diğer firmalar ile işletmemiz karıştırılmamalıdır. Firmamız müşteri memnuniyetine dayalı güler yüzlü hizmet politikası ile her zaman güvenli bir alışveriş yapmak için çalışmaktadır. Evini Kur Spot 2. el Eşya ve Spot Eşya alıp satmak üzere değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

2.El Eşya ve Spot Eşya Alanlar

Satmak istediğiniz eşya 2. el yada sıfır olarak tabi edilen spot eşya gurubu içinde olsada eşyaların değerinden aşağı fiyatlarda alınması gibi bir durum ile müşterilerimizi karşı karşıya getirmiyoruz. Sizin zarar etmemeniz ve eşyaların tekrar ekonomiye kazandırılması için çabalıyoruz. Ankarada 2. el eşya alanlar denince ilk 3 firma arasında olmaktan gurur duyuyoruz.